Nowy film na kanale YouTube. Witaj po przerwie!

Kraina Rozwoju reaktywacja

Cześć i czołem, nie było mnie tu bardzo dawno. To niesamowite, jak szybko upływa czas. Zapraszam Cię dzisiaj na nowy film na kanale YT. Będzie też kilka słów o tym, w jakim kierunku będzie zmierzać Kraina Rozwoju.

Nowy film na kanale YT Kraina Rozwoju TV

Tak, zrobiłam to! Po ponad rocznej przerwie stanęłam przed kamerą i nagrałam vloga. Właściwie to idąc za ciosem, nagrałam kilka odcinków na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy.
Najnowszego vloga nagrałam w lutym tego roku, gdy wszystko było jeszcze przykryte zimową, białą kołderką. Opowiadam w nim o planach na rozwój kanału; nowo odkrytej, zimowej pasji i o ogrodnictwie. Zresztą zapraszam Cię do oglądania:

Co dalej z blogiem?

Ostatnio blog świecił pustkami, czego nie dało się nie zauważyć. Biorę to na klatę i idę dalej. Było mi potrzebne to doświadczenie przerwy w pisaniu i tworzeniu, żebym mogła wrócić tutaj ze świeżym umysłem i nowymi pomysłami.

Blog będzie dalej istniał. Stanie się bardziej spójny z kanałem na YouTube. Docelowo chcę tworzyć filmy na kanał i ich wersję tekstową na bloga. Nie wiem na ile mi się to uda. Na chwilę obecną będą pojawiały się tutaj na pewno zajawki o nowych filmach. Jeżeli będą miały formę vloga, to pewnie pojawi się tylko informacja o tym. Jeśli film będzie niósł konkretną wiedzę merytoryczną na dany temat, to ukaże się ona również w wersji tekstowej. Tak to widzę. Chcę żeby Kraina Rozwoju była spójną całością. Do tej pory blog i kanał na YT żyły każde swoim życiem, najwyższa pora to zmienić. Także dzisiaj krótko, ale treściwie. W kolejnych wpisach będzie więcej treści i obrazu :-).

A co u Ciebie? Jak leci? Co słychać po takiej przerwie? Może masz jakiś pomysł na dalszy rozwój Krainy i podzielisz się nim ze mną w komentarzu? Pozdrawiam Cię cieplutko!

Pozostaw komentarz