Zimowe vlogi – update wydarzeń zimowych.

zimowe vlogi

Ostatnio na blogu było mnie bardzo mało. Całą energię skupiłam na kanale YouTube. W związku z tym postanowiłam uzupełnić treści na blogu i pokazać Wam co działo się u mnie w czasie, kiedy nie było mnie na blogu. Zacznijmy chronologicznie od tematu nr 1, jakim są zimowe vlogi. Mamy teraz upalne lato, więc można się trochę ochłodzić wspominając zimowe krajobrazy.

Pierwszy z vlogów powstał podczas naszego zimowego spaceru. Jakież było nasze zaskoczenie, gdy okazało się, że nasza trasa spacerowa została kompletnie zniszczona i musimy teraz oglądać obraz nędzy i rozpaczy, jaki malował się w naszych dzikich polach. Wszystko za sprawą budowy autostrady A1 i związanych z nią prac towarzyszących. Żeby nie było – cieszymy się, że powstanie autostrada, bo będzie można dużo szybciej dotrzeć na Śląsk, a w przyszłości nad morze. Po prostu poczuliśmy taki wewnętrzny żal, że nasze kochane pola uległy takiemu zniszczeniu. Zresztą zobaczcie sami na vlogu z tego dnia. Tymczasem mamy już sierpień i właśnie został otwarty odcinek autostrady łączący lotnisko w Pyrzowicach z węzłem Częstochowa – Południe.

https://www.youtube.com/watch?v=-knwag00pXI

Drugi vlog powstał w Szczyrku. Okazało się, że Przemek ma szkolenie z pracy i była możliwość, abym razem z nim pojechała w góry. Była to dla mnie doskonała okazja do tego, by się zrelaksować, odpocząć, pochodzić po górach i nakręcić kilka vlogów. Przy okazji Szczyrk dał mi dużą wenę do kręcenia filmów i przy okazji kręcenia vlogów w tak zwanym międzyczasie nakręciłam kilka odcinków o zdrowiu na kanał.

W pierwszym górskim vlogu zabieram Was na spacer po mieście w promieniach słońca. Vlog typowo relaksacyjny z pięknymi widoczkami. Bardzo w nim narzekam na to, że zostałam w pracy zarażona wirusem i muszę się z nim zmagać w górach, ale w sumie na dobre mi to wyszło, bo górskie, mroźne powietrze szybko mnie uzdrowiło i dawno nie miałam tak szybko mijającej infekcji.

https://www.youtube.com/watch?v=Srw-V8EKfPI

W drugim górskim vlogu wybrałam się na spacer na Przełęcz Salmopolską. Jak zwykle nie obyło się bez przygód i poznania nowych, ciekawych osób. W tym vlogu pokazuję również trening skoczków narciarskich. Bardzo ciekawe doświadczenie. To są zupełnie inne wrażenia, gdy ogląda się na żywo jak skoczkowie wychodzą z progu, lecą w powietrzu i lądują z głośnym łupnięciem na zeskoku. Cieszę się, że mogliśmy to zobaczyć. A tutaj macie link do drugiego zimowego vloga ze Szczyrku.

https://www.youtube.com/watch?v=ok1J1UglRWw

To wszystko w dzisiejszym wpisie. Mam nadzieję, że podobały Wam się filmy, Zamieszczam je tutaj, bo część z Was nie śledzi na bieżąco tego, co dzieje się na kanale YouTube.

Pozdrawiam Was ciepło tego upalnego lata, trzymajcie się ciepło, miłego dnia!

Pozostaw komentarz