Link party i zbiór najlepszych linków

Link party kraina rozwoju

Zapraszam Was dzisiaj na link party, które potrwa aż do niedzieli 18.09. Możecie też dzisiaj poczytać o ciekawych rzeczach, które wykopałam w Internetach.

Jakie artykuły zaciekawiły mnie w sieci w ostatnim czasie?

Miałam ostatnio ciekawą sytuację, w której musiałam użyć konstruktywnej i kulturalnej odmowy. Skorzystałam z porad zawartych w tym artykule, by poradzić sobie z odmową celująco.

Zaciekawił mnie też artykuł o tym, jak bardzo pomaga naszemu zdrowiu zwykłe uziemienie ciała i chodzenie na bosaka po Ziemi. Bardzo lubię chodzić na boso i wielką radość mi sprawił ten artykuł, pokazujący, że faktycznie bardzo dobrze robię nie unikając bezpośredniego kontaktu skóra stopy – podłoże.

U Rosaline obejrzałam interesujący filmik o tym, jakie głupoty zawierają współczesne książki do WDŻ-tu. Jestem bardzo ciekawa kolejnych odcinków. Czekam na nie z niecierpliwością.

Pani Miniaturowa napisała też jakie są objawy, gdy pracuje się z samymi mężczyznami. Myślę, że one też pojawiają się, gdy przeważnie przebywa się w męskim towarzystwie. Zobaczcie sami.

Artykuł z serii tych, które wywołały u mnie niezłe trzepnięcie, to ten, w którym pszczelarz pod Krakowem musi zagazować tysiące pszczół, bo taki kaprys ma sąd i pszczółki przeszkadzają letnikom. Niedorzeczność. Przecież pszczoły zapylają wszystkie rośliny, gdyby nie one, to nie mielibyśmy w ogóle żadnych plonów. Nie byłoby też miodku i w ogóle nasz ekosystem by się zawalił. Przeczytajcie.

U Blonde&Brunette trafiłam na bardzo ciekawe przepisy na bowl smoothie. Także polecam do wypróbowania.

A od Andrzej Burzyńskego możecie się dowiedzieć, co robić, gdy jest się przytłoczonym nadmiarem zajęć.

Zawsze najwyżej docierałam do Morskiego Oka, a najwyższy w Polsce szczyt pozostawał zawsze poza moim zasięgiem. To sobie chociaż poczytałam o zdobyciu Rysów.

Słodka, cukrowa afera z przekrętem w tle.

O ciekawej roślinie, która działa lepiej niż kawa i do tego jeszcze redukuje stres przeczytacie tutaj.

Teraz Wasza kolej Misie Pysie. Promujcie się śmiało. Dajcie znać tutaj lub na Facebooku, o czym ciekawym napisaliście ostatnio.

Komentarzy: 6

 1. Agata vel Pani Miniaturowa 16 września 2016 o 12:26

  Ojej bardzo dziękuję za polecenie 🙂
  Do absurdalnych objawów dodałabym jeszcze wystosowywanie niedorzecznych żądań,do Zarządu, bowiem marzę o różowej sławojce, ale takiej tylko dla mnie, bo koedukacja w tym zakresie jakoś mnie nie kręci hihihihihihi 😉

  • Paulina 16 września 2016 o 13:45

   Oj tak, przydałaby się, bo koedukacyjna jakoś napawa mnie lękiem 🙂

 2. CzekoAda 16 września 2016 o 14:35

  Zapraszam na rozmówki damsko-męskie 🙂 http://www.czekoada.pl/2016/09/rozmowki-damsko-meskie-24.html

 3. Grzegorz Deuter 16 września 2016 o 19:13

  A ja zapraszam do słonecznej Florencji w sierpniu – miejscami bajkowe widoki, pełno turystów, lokali gastronomicznych – warto się wybrać! http://grzegorzdeuter.pl/zwiedzanie-florencja/

 4. MamaSpace 18 września 2016 o 22:36

  Zapraszam do mnie na wpis – Dlaczego krzywdzimy nasze dzieci?http://mamaspace.com.pl/2016/08/24/dlaczego-krzywdzimy-nasze-dzieci/
  chociaż to nie jedyny, który moim zdaniem może Was zainteresować. Pozdrawiam serdecznie 🙂

 5. MamaSpace 21 września 2016 o 13:27

  Jeśli mogę to jeszcze najświeższy wpis, który czeka na Wasze opinie: Mama szyje, czyli moje handmade – http://mamaspace.com.pl/2016/09/21/mama-szyje-czyli-moje-handmade/

Pozostaw komentarz