Share week 2016 – czyli czas polecania blogów

share week 2016

Jak zapewne wszyscy wiecie trwa właśnie Share Week u Andrzeja Tucholskiego. Dlatego postanowiłam dołożyć swoje trzy grosze do tego wydarzenia i opowiedzieć Wam o blogach, które lubię czytać albo które zmieniły coś w moim życiu.

W ogóle nie było mi łatwo wybrać trzech najlepszych według mnie blogów. Bo właściwie każdy blog, na który zaglądam ma w sobie coś wyjątkowego i wartego uwagi. Dlatego siedzę tutaj od kilku godzin i główkuję, które blogi dodać do tego zestawienia.

Dość jednak medytacji. Czas na podzielenie się z Wami.

Gotowi? 3, 2, 1 … start!

Liczy Się Wynik

Pierwszym blogiem, który chcę Wam polecić, a dzięki któremu zaczęła się moja przygoda ze zmienianiem swojego życia na plus i blogowaniem, jest blog Liczy Się Wynik, którego autorem jest Bartek Popiel. Do niedawna blog funkcjonował po inną nazwą, a ja śledzę go prawie od początku.

Bartek pisze same konkrety. Nie ma tam miejsca na lanie wody. Każdy artykuł jest napakowany praktyczną wiedzą, którą od razu można zastosować w życiu. Na blogu Bartka znajdziecie artykuły związane z biznesem, rozwojem osobistym. Możecie też za darmo wyposażyć się w ebooka autorstwa Bartka: „Przestań jęczeć i weź się wreszcie do roboty”.

Po Sukces Na Szpilkach

Drugim blogiem jest blog Po Sukces Na Szpilkach prowadzony przez Kasię Głąb. Też śledzę go od początku i jestem pod wielkim wrażeniem osoby Kasi i tego, jak sobie radzi w biznesie. W krótkim czasie udało jej się osiągnąć bardzo wiele i cały czas idzie do przodu.

Dzięki Kasi dowiedziałam się czym są spotkania networkingowe. Dopóki nie przeczytałam artykułu Kasi żyłam w błogiej nieświadomości. Dopiero po lekturze wpisu o networkingu doznałam oświecenia i zaczęłam myśleć o tym, że naprawdę warto ruszyć tyłek od komputera i zacząć poznawać innych ludzi w realnym świecie, a nie tylko za pośrednictwem Internetu.

Mój Kawałek Podłogi

Trzecim blogiem, który wznosi mnie na wyższy poziom kulinarny, a przede wszystkim pokazuje, że można jeść zdrowo i smacznie jest Mój Kawałek Podłogi prowadzony przez Edytę Klubek. Uwielbiam czytać przepisy zamieszczone przez Edytę i eksperymentować z nimi w kuchni.

Dzięki tym eksperymentom dowiedziałam się czym jest amarantus i że posiada wersję ekspandowaną. Odnalazłam nawet miejsce, w którym można go kupić w moim dziwnym mieście.

To tyle dzisiaj ode mnie :). Jakie miejsca w sieci Wy polecacie? Dajcie znać w komentarzach.

Komentarzy: 8

 1. Edyta Mój kawałek podłogi 31 marca 2016 o 11:35

  Dziękuję bardzo za polecenie! 🙂 Nie znam „liczy się wynik”, więc chętnie nadrobię zaległości 🙂 Pozdrawiam!

  • Paulina 31 marca 2016 o 11:43

   Proszę bardzo :). Liczy Się Wynik jest wart uwagi 🙂

 2. Kasia z Po Sukces Na Szpilkach 31 marca 2016 o 11:48

  Paulina, bardzo dziękuję Ci za polecenie mojego bloga, docenienie mojej pracy i tak miłe słowa! Jest mi szczególnie miło, bo znalazłam się w naprawdę świetnym gronie 🙂 Cieszę się, że dzięki mnie mogłaś odkryć spotkania networkingowe. To naprawdę wspaniała rzecz 🙂 Pozdrawiam serdecznie!

  • Paulina 31 marca 2016 o 12:52

   Dobrymi blogami, przepraszam bardzo dobrymi blogami trzeba się dzielić :D. Pozdrawiam cieplutko Kasiu i mam nadzieję do zobaczenia na żywo przy okazji jakiegoś networkingu 😀

 3. MonotematycznaOna 31 marca 2016 o 13:02

  Wszystkie z wymienionych przez Ciebie blogów kojarzę, ale nigdy nie zagłębiałam się aż tak bardzo w ich działalność. Czas to chyba nadrobić! 😉

  • Paulina 31 marca 2016 o 13:16

   Oj warto się w nie zagłębić, warto 🙂

 4. Ewa| Daywithcoffee 6 kwietnia 2016 o 23:26

  Pierwszej propozycji nie znam, a resztę chętnie czytam i bardzo lubię 😉 Dobrze, że są takie akcje, bo można poznać wiele wartościowych miejsc;)

Pozostaw komentarz