O blogu

Dlaczego Kraina Rozwoju?

Każdy z nas się rozwija. Nie tkwimy w miejscu. Tylko rozwijamy się … . Na blogu będą poruszane różne kwestie. Związane z szeroko pojętym rozwojem, ale nie tylko, także ze stylem życia, z wędrowaniem pod prąd, z odkrywaniem nowych lądów, łamaniem barier.

Na blogu wyrażam swoje poglądy i opinie. Jak każdy człowiek mam swoje subiektywne zdanie. Jeżeli Twoje zdanie różni się od mojego – masz takie prawo, nie mam zamiaru przekonywać Cię do zmiany poglądów, Twoje poglądy – Twoja sprawa. Proszę Cię o to samo – nie nakłaniaj mnie do zmiany poglądów, moje poglądy – moja sprawa.

Być może z czasem napiszę coś, co będzie przeczyło temu co napisałam wcześniej. Jak każdy rozwijam się i zmieniam z czasem. Nic nie jest stałe przez cały czas. Stan stały przyjmę gdy opuszczę ten świat – wtedy całkiem zmieni się mój stan skupienia. Tymczasem, będziesz świadkiem rozwoju moich poglądów, zmian i wydarzeń, które będą się działy na blogu.

Jeżeli nie masz nic sensownego do powiedzenia, to lepiej nie mów nic. Mówią, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem … . Zachęcam jednak do konstruktywnej dyskusji – kulturalnej dyskusji, bez obrażania innych uczestników. Wszelki hejt będzie eliminowany. To moje miejsce w sieci – mój wirtualny świat. Jestem z natury spokojnie i pokojowo nastawiona do wszystkich, mam jednak swoje zdanie i nie zawaham się go wypowiedzieć :).

Pozostaw komentarz