O mnie

paulina i ściana

Cześć, z tej strony Paulina Bulek.

Bardzo mi miło Drogi Czytelniku, że kliknąłeś w zakładkę o mnie. To znak, że chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mojej osobie.

Co mogę Ci powiedzieć? Od kilku lat prowadzę tego bloga. Dzięki temu poznałam mnóstwo wspaniałych osób. Uwielbiam się uśmiechać, robić nowe rzeczy i pisać. Właśnie na warsztacie mam dwie książki. Jedna z nich jest powieścią fantasy, a druga dotyczy relacji z innymi ludźmi. Dlaczego wybrałam taką tematykę? Zawsze fascynowała mnie literatura zagranicznych pisarzy i od dawna była we mnie chęć zmierzenia się z gatunkiem fantasy. Jeśli chodzi o książkę dotyczącą relacji z innymi ludźmi, to ona – powstaje w odpowiedzi na potrzeby osób, od których często dostaję dużo pytań związanych właśnie z tematyką relacji. Po prostu na co dzień pomagam ludziom tworzyć szczęśliwe relacje.

kraina rozwoju w komplecie

Co więcej mogę Ci opowiedzieć? Pasjonuje mnie wiele rzeczy. Jestem trochę takim człowiekiem renesansu. Moją wielką miłością jest gitara. Mam duży dystans do samej siebie i otaczającego mnie świata. Często ironizuję. Nie biorę spraw zbyt poważnie – w myśl zasady „nie bierz świata zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z tego żywym”. Jestem urodzoną optymistką. Lubię innych ludzi. Lubię ich poznawać i przebywać w ich towarzystwie. Po prostu czasami zachowuję się jak pies merdający radośnie ogonem na ich widok. Inspirują mnie ich historie i cieszę się, kiedy mogę im pomagać. Każdy człowiek uczy mnie czegoś nowego i każde spotkanie jest niepowtarzalną okazją do tego, by czerpać z życia kolejne wartościowe lekcje.

paulina guitar girl

Wycisza mnie kontakt z naturą. Lubię jeść to co wyhoduję w ogrodzie :). Chętnie uczę się nowych rzeczy. Ciekawi mnie to, co nowe i nieznane. Często rzucam sobie wyzwania. Wychodzę ze swojej strony komfortu, by zobaczyć jak to jest po drugiej stronie. Fascynuje mnie też świat video. Mam swój kanał na YouTube i ciągle pracuję nad ulepszeniem swoich wystąpień przed kamerą.

o poglądach

Na co dzień jestem szczęśliwą żoną mojego Męża, oddaną przyjaciółką moich Przyjaciół i całkiem dobrym kierowcą. Mam za sobą nieudaną przygodę biznesową, o której możesz poczytać tutaj, jednak nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa w kwestii biznesu i z tego co wiem, niedługo będzie o mnie głośno.

Gdynia na długi weekend

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszam Cię do kontaktu.

Pozdrawiam ciepło i życzę Ci cudownego dnia.
Paulina Bulek

2 thoughts on “O mnie”

  1. Witam,
    Cały czas myślę od miesiąca o dorywczym biznesie z automatami z kulkami. Czy mógłbym skorzystać z Pani doświadczenia i zadać parę pytań.
    Pozdrawiam ,
    Marcin

Dodaj komentarz