Link party i trochę prywaty

link party z kotem

Ostatnio mało mnie na blogu, bo ostro pracuję nad nową serią video. Pięć odcinków już nagrane. Teraz tylko je zmontuję i będziecie mogli cieszyć się nimi. Do mistrzostwa jeszcze dużo mi brakuje, ale cały czas się uczę. Także montaż trwa!

Ogólnie ostatnio zbyt dużo myślę, a za mało robię. Wzięło mnie na rozmyślania nad sensem życia i różnymi jego wartościami. Dzięki temu pojawiło mi się w głowie kilka ciekawych tematów na artykuły. Muszę je tylko zapisać.

Jesień mnie kompletnie rozbroiła. Nie żebym miała zamiar ponarzekać. Po prostu jakoś chwilowo zeszło ze mnie powietrze i energia do robienia czegokolwiek. Myślę jednak, że to już mija, w końcu dzisiaj wyszło słońce.

A teraz czas ciekawe blogowe linki, które ostatnio wpadły mi w łapki.

O w morelę – bardzo dobrze zapowiadający się blog – odkrycie ostatnich dni. Teksty Teresy konsumuję z wielką radością na jej drugim blogu, a blog morelowy daje wielkie nadzieje na nowe i mocne teksty z dużą dawką poczucia humoru.

U Pani Miniaturowej ważny wpis dla kobiet, by mówić NIE. Długo w tym świecie kobiety nie miały żadnych praw, ani głosu, ani wyboru. Od wielu lat ta sytuacja teoretycznie się zmieniła, ale czy na pewno? Czy kobiece NIE jest naprawdę rozumiane?

eśli nie wiecie jak przyrządzić krewetki, zajrzyjcie do kuchni Markla. Dawka radości gwarantowana.

Piękno Polski możecie podziwiać w tym wpisie. Zbiór filmików pokazujących nasz kraj w bardzo pięknej perspektywie.

Byliście w krainie czarów razem z Alicją? To zajrzyjcie dla odmiany do Alicji w krainie garów. Ja ostatnio siedzę u niej nieustannie i testuję coraz to nowe przepisy na chlebek domowy.

Pierwszy śnieg u niektórych już zawitał, a u niektórych jest już tuż tuż. Wiecie jak należy odpowiednio na niego zareagować w mediach społecznościowych? Dobrze z tym tematem rozprawił się Paweł Opydo.

W Krakowie można znaleźć miejsca z dreszczykiem grozy? Gotowi na mocne wrażenia? Go!

Nieziemska zupa z czerwonej kapusty o fioletowym kolorze. Smakuje rewelacyjnie! Robiłam ją już kilka razy i za każdym razem znikała z garnka w mgnieniu oka. Co ciekawe zupka jest w 100% wegetariańska, no chyba, że chcecie zrobić ją w wersji mięsnej.

To tyle ciekawych wpisów z ostatniego czasu. Co u Was słychać? Jak tam radzicie sobie z jesienią?

Dajcie znać w komentarzu co u Was.

13 thoughts on “Link party i trochę prywaty”

  1. Hej, bardzo mi miło, że spodobało Ci się zestawienie filmów o Polsce 🙂

    Myślę, że skorzystam z przepisu na zupę z kapusty – jadłam podobną tylko raz w życiu i już nie pamiętam smaku 🙂

    Miłego dnia!

  2. Hej, dzięki za podlinkowanie! Zaraz wbijam na podlinkowane stronki, choć u Pawła to jednak jestem na bieżąco, a ostatnio przypadkiem na Alicję w necie wpadłem, więc też polecam! 😉 Dzięki jeszcze raz!

Dodaj komentarz